Квитки на автобус Тихи – Тернопіль

Список рейсів на завтра по напрямку Тихи – Тернопіль


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Тихи – Тернопіль ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Тихи, розклад автобусів з м. Тернопіль.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Тернопіль — Тихи.

Автобусні рейси Тихи – Тернопіль

Автобуси Тихи – Тернопіль відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 10 рейсів. Дістатися з міста Тихи в місто Тернопіль автобусом можна за 12 ч 0 мин. Відстань між містами становить 572 км.

Вартість квитків на автобус Тихи – Тернопіль

В середньому ціна квитка становить 929 грн. Найдешевший квиток коштує 849 грн, а найдорожчий 1009 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Тихи – Тернопіль

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1 квитків Тихи – Тернопіль.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Тихи і Тернопіль займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Тихи

В місті Тихи знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка АЗС TESCO , що знаходится за адресою вулиця товаріві; дім 2 .

Автостанції Тернопіль

В місті Тернопіль знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Анатолія Живова; дім 7 .

Зведена інформація по напрямку Тихи – Тернопіль
Середня ціна квитка929 грн
Найдорожчий квиток1009 грн
Найдешевший квиток849 грн
Найшвидший рейс12 ч 0 мин
Частота рейсів на день18
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день18
Перевізників на напрямку2
Місто Тихи пов’язане з автостанціями460