Квитки на автобус Тернопіль – Щецин

Список рейсів на завтра по напрямку Тернопіль – Щецин


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Тернопіль – Щецин ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Тернопіль, розклад автобусів з м. Щецин.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Щецин — Тернопіль.

Автобусні рейси Тернопіль – Щецин

Автобуси Тернопіль – Щецин відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 115 рейсів. Дістатися з міста Тернопіль в місто Щецин автобусом можна за 18 ч 30 мин. Відстань між містами становить 1052 км.

Вартість квитків на автобус Тернопіль – Щецин

В середньому ціна квитка становить 1109 грн. Найдешевший квиток коштує 900 грн, а найдорожчий 1461 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Тернопіль – Щецин

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 63 квитків Тернопіль – Щецин.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Тернопіль і Щецин займається 13 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Тернопіль

В місті Тернопіль знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Анатолія Живова; дім 7 .

Автостанції Щецин

В місті Щецин знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Щецін , що знаходится за адресою площа Гродницький; будинок 1 .

Зведена інформація по напрямку Тернопіль – Щецин
Середня ціна квитка1109 грн
Найдорожчий квиток1461 грн
Найдешевший квиток900 грн
Найшвидший рейс18 ч 30 мин
Частота рейсів на день7
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день7
Перевізників на напрямку13
Місто Тернопіль пов’язане з автостанціями1838