icon-arrow-left-mob-search
Сучаваicon-arrow-right-mob-searchХарків
icon-edit-mob-search

Звідки

from
icon-cross
switch

Куди

to
icon-cross

Відправлення

dateTo
icon-arrow-back

Квитки на автобус Сучава – Харків

icon-filtersФільтри
icon-cross
icon-arrow-bottom
Тип рейсу
icon-arrow-bottom
Ціна
250 UAH20000 UAH
icon-arrow-bottom
Час відправлення
icon-arrow-bottom
Час прибуття
icon-arrow-bottom
Час в дорозі
0:00 год.96:00 год.
icon-arrow-bottom
Станція відправлення
icon-arrow-bottom
Станція прибуття

Список рейсів на завтра у напрямку Сучава – Харків

no-trips-busno-trips-suitcase

Виконуємо пошук. Зачекайте, будь ласка...

Потрібно швидко та комфортно дістатися з м. Сучава до м. Харків автобусом? Знайти та купити квиток на автобус Сучава - Харків, ви можете на офіційному онлайн-сервісі UkrPas з продажу квитків на автобуси як в межах України, так і за кордон.

Дата останнього оновлення: 22.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Сучава – Харків ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Сучава, розклад автобусів з м. Харків.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Харків — Сучава.

Автобусні рейси Сучава – Харків

Автобуси Сучава – Харків відправляються undefined. Найбільша кількість рейсів на тиждень відбувається в неділю, тому плануючи поїздку автобусом з міста Сучава до міста Харків варто врахувати цю інформацію. І хоча відстань між містами - 928 км, а орієнтований час у дорозі становить 27 год 50 хв, у тиждень з міста Сучава до міста Харків відправляється близько 7 рейсів.

Перевізники

Кількість компаній перевізників, які є надійними партнерами UkrPas та здійснюють автобусні перевезення Сучава-Харків - 1 приватних підприємств. Ціна квитка на автобус Сучава-Харків, розклад відправлення, маршрут та час в дорозі кожного з цих перевізників суттєво відрізняються, а також якість та рівень комфорту самих автобусів. Але обираючи квиток на автобус в онлайн-сервісі від UkrPas, кожен пасажир може порівняти ціни, які пропонує перевізник, та самостійно перевірити, які саме автобуси на рейсі Сучава-Харків відправлятимуться у той чи інший день тижня.

Купити квитки на автобус Сучава – Харків

Забудьте про тривале очікування у черзі на автовокзалі! Купуйте білети на автобус Сучава – Харків не виходячи з дому, на офіційному онлайн-сервісі UkrPas. Для того, щоб купити квиток на автобус потрібно зробити декілька простих кроків:
  • у спеціальній формі виберіть 'Сучава' та 'Харків';
  • оберіть дату відправлення та вкажіть кількість пасажирів;
  • натисніть кнопку “Знайти квитки”.
За декілька секунд сервіс запропонує перелік актуальних рейсів з міста Сучава до міста Харків, з якого вам потрібно обрати оптимальний для вас квиток на автобус як за ціною, так і за тривалістю перебування в дорозі. Для зручності пошуку можна використовувати фільтри, наприклад: фільтр “спочатку дешеві” чи “спочатку дорогі” або ж фільтр “за часом в дорозі”, “за часом прибуття” або “за часом відправлення”. Оплатити квиток на автобус з міста Сучава до міста Харків також можна на сайті UkrPas за допомогою банківської карти, будь-якого державного банку України. Квиток на автобус Сучава - Харків, маршрут рейсу та додаткова інформація надійде у листі на вашу електронну пошту. Квиток на автобус можна видрукувати або зберегти на вашому смартфоні та показати перевізнику перед посадкою.

Кількість проданих квитків Сучава - Харків через онлайн-сервіс UkrPas становить 171 (дата оновлення 22.07.2024).

Вартість квитків на автобус Сучава – Харків

Ми співпрацюємо з великою кількістю легальних перевізників, у кожного з яких відрізняється не лише час у дорозі, але й ціна квитка на автобус Сучава – Харків. Тому, на онлайн-сервісі UkrPas, можна знайти автобусні квитки з Сучава до Харків, вартість яких варіюється у такому ціновому діапазоні:
  • найдешевша вартість квитка на автобус - 1000 грн;
  • середня ціна - 1000 грн;
  • найвища вартість квитка - 1000 грн.
Доволі часто онлайн-сервіс UkrPas розміщує вигідні акційні пропозиції та знижки від перевізників, що дозволяє купити квиток на автобус за нижчою ціною, ніж зазвичай. Для цього необхідно - обрати дату запланованої поїздки та вибрати з переліку автобус Сучава - Харків, ціна на квитки якого є найбільш вигідною для вас.

Автостанції Сучава

Загальна кількість станцій у м.Сучава, з яких здійснюється відправлення рейсів сполученням Сучава-Харків, становить близько 2 підприємств. Найпопулярніша з них це - стоп Сучава . Адреса найпопулярнішої станції м.Сучава - вулиця Василя Александрі .

Автостанції Харків

Прибуття автобусом Сучава-Харків та висадка пасажирів здійснюється на 31 станціях міста. Найпопулярніша та найбільш розвинена - це Автостанція Привокзальна , що знаходится за адресою вулиця Євгена Котляра; будинок 11 .

Часті запитання

Яка тривалість поїздки на автобусі Сучава – Харків?
Відстань між містами Сучава–Харків складає 928 км, яку наші перевізники долають приблизно за 27 год 50 хв.
Чи можу я забронювати місце на автобус Сучава – Харків заздалегідь?
Бронювати квитки за маршрутом Сучава–Харків варто якомога раніше. Онлайн-сервіс UkrPas, незалежно від часу пошуку, пропонує перелік автобусів за обраним маршрутом та кількість вільних місць. Для цього потрібно вибрати маршрут та вказати бажану дату. Перелік автобусів Сучава–Харків та розклад їх руху буде згенеровано сервізом за декілька хвилин.
Чи можна змінити дату або час своєї поїздки на автобусі Сучава – Харків, якщо це необхідно?
Змінити дату або час поїздки після оплати квитка - неможливо. Перенести рейс на інший день можливо лише за згодою компанії перевізника та лише на аналогічний рейс. Для цього необхідно надіслати лист з запитом на електронну адресу help@ukrpas.com.ua, або ж звернутися до служби підтримки сервісу за номером +38 095 444 44 44.

Якщо вам терміново потрібно змінити дату або час відправлення, а часу очікувати відповідь немає, ви можете оформити повернення квитка до початку рейсу за актуальними умовами та обрати нові квитки. Перед оформленням повернення - уважно ознайомтесь з умовами компанії щодо повернення коштів.
Від чого залежить ціна на автобус Сучава – Харків?
Ціна квитка на автобус Сучава–Харків формується залежно від таких факторів: дата та час поїздки, компанія-перевізник, рівень комфортності автобуса, час бронювання, маршрут та кількість зупинок на рейсі Сучава–Харків і звісно - наявність знижок та акцій від перевізника.
Зведена інформація у напрямку Сучава – Харків
Середня ціна квитка1000 грн
Найдорожчий квиток1000 грн
Найдешевший квиток1000 грн
Найшвидший рейс27 год 50 хв
Частота рейсів на день19
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день19
Перевізників на напрямку1
Місто Сучава пов’язане з автостанціями141