Квитки на автобус Стрий – Ріміні

Список рейсів на завтра по напрямку Стрий – Ріміні


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Стрий – Ріміні ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Стрий, розклад автобусів з м. Ріміні.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Ріміні — Стрий.

Автобусні рейси Стрий – Ріміні

Автобуси Стрий – Ріміні відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 4 рейсів. Дістатися з міста Стрий в місто Ріміні автобусом можна за 21 ч 10 мин. Відстань між містами становить 1241 км.

Вартість квитків на автобус Стрий – Ріміні

В середньому ціна квитка становить 2171 грн. Найдешевший квиток коштує 2145 грн, а найдорожчий 2193 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Стрий – Ріміні

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 135 квитків Стрий – Ріміні.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Стрий і Ріміні займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Стрий

В місті Стрий знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Стрий , що знаходится за адресою вулиця Вокзальна; будинок 7Б .

Автостанції Ріміні

В місті Ріміні знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Rimini , що знаходится за адресою Rimini .

Зведена інформація по напрямку Стрий – Ріміні
Середня ціна квитка2171 грн
Найдорожчий квиток2193 грн
Найдешевший квиток2145 грн
Найшвидший рейс21 ч 10 мин
Частота рейсів на день15
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день15
Перевізників на напрямку2
Місто Стрий пов’язане з автостанціями640