Квитки на автобус Жешув – Нетішин

Список рейсів на завтра по напрямку Жешув – Нетішин


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Ряшів – Нетішин ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Ряшів, розклад автобусів з м. Нетішин.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Нетішин — Ряшів.

Автобусні рейси Ряшів – Нетішин

Автобуси Ряшів – Нетішин відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 4 рейсів. Дістатися з міста Ряшів в місто Нетішин автобусом можна за 12 ч 45 мин. Відстань між містами становить 399 км.

Вартість квитків на автобус Ряшів – Нетішин

В середньому ціна квитка становить 824 грн. Найдешевший квиток коштує 824 грн, а найдорожчий 824 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Ряшів – Нетішин

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 135 квитків Ряшів – Нетішин.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Ряшів і Нетішин займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Ряшів

В місті Ряшів знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Жешув , що знаходится за адресою вулиця Артура Гроттгера; будинок 1 .

Автостанції Нетішин

В місті Нетішин знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це зупинка Нетішин , що знаходится за адресою проспект Незалежності; будинок 22 .

Зведена інформація по напрямку Ряшів – Нетішин
Середня ціна квитка824 грн
Найдорожчий квиток824 грн
Найдешевший квиток824 грн
Найшвидший рейс12 ч 45 мин
Частота рейсів на день15
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день15
Перевізників на напрямку2
Місто Ряшів пов’язане з автостанціями1217