Квитки на автобус Рівне – Лейпціг

Список рейсів на завтра по напрямку Рівне – Лейпціг


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Рівне – Лейпціг ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Рівне, розклад автобусів з м. Лейпціг.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Лейпціг — Рівне.

Автобусні рейси Рівне – Лейпціг

Автобуси Рівне – Лейпціг відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 19 рейсів. Дістатися з міста Рівне в місто Лейпціг автобусом можна за 18 ч 40 мин. Відстань між містами становить 1170 км.

Вартість квитків на автобус Рівне – Лейпціг

В середньому ціна квитка становить 1889 грн. Найдешевший квиток коштує 1400 грн, а найдорожчий 2661 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Рівне – Лейпціг

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 7 квитків Рівне – Лейпціг.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Рівне і Лейпціг займається 8 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Рівне

В місті Рівне знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 40 .

Автостанції Лейпціг

В місті Лейпціг знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Лейпциг (Захсензайте) , що знаходится за адресою Бранденбургерштрассе .

Зведена інформація по напрямку Рівне – Лейпціг
Середня ціна квитка1889 грн
Найдорожчий квиток2661 грн
Найдешевший квиток1400 грн
Найшвидший рейс18 ч 40 мин
Частота рейсів на день7
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день7
Перевізників на напрямку8
Місто Рівне пов’язане з автостанціями1832