Квитки на автобус Рівне – Єленя-Гура

Список рейсів на завтра по напрямку Рівне – Єленя-Гура


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Рівне – Єленя-Гура ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Рівне, розклад автобусів з м. Єленя-Гура.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Єленя-Гура — Рівне.

Автобусні рейси Рівне – Єленя-Гура

Автобуси Рівне – Єленя-Гура відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в середу. У тиждень виходить близько 14 рейсів. Дістатися з міста Рівне в місто Єленя-Гура автобусом можна за 17 ч 50 мин. Відстань між містами становить 891 км.

Вартість квитків на автобус Рівне – Єленя-Гура

В середньому ціна квитка становить 1141 грн. Найдешевший квиток коштує 1100 грн, а найдорожчий 1173 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Рівне – Єленя-Гура

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 31 квитків Рівне – Єленя-Гура.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Рівне і Єленя-Гура займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Рівне

В місті Рівне знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 40 .

Автостанції Єленя-Гура

В місті Єленя-Гура знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Єленя Гура , що знаходится за адресою вулиця Обронцов Спокою; будинок 1 .

Зведена інформація по напрямку Рівне – Єленя-Гура
Середня ціна квитка1141 грн
Найдорожчий квиток1173 грн
Найдешевший квиток1100 грн
Найшвидший рейс17 ч 50 мин
Частота рейсів на день9
Піковий деньв середу
Продаваних квитків в день9
Перевізників на напрямку3
Місто Рівне пов’язане з автостанціями1832