icon-arrow-left-mob-search
Прагаicon-arrow-right-mob-searchБудапешт Аеропорт Ференца Ліста
icon-edit-mob-search

Звідки

from
icon-cross
switch

Куди

to
icon-cross

Відправлення

dateTo
icon-arrow-back

Квитки на автобус Прага – Будапешт Аеропорт Ференца Ліста

icon-filtersФільтри
icon-cross
icon-arrow-bottom
Тип рейсу
icon-arrow-bottom
Ціна
250 UAH20000 UAH
icon-arrow-bottom
Час відправлення
icon-arrow-bottom
Час прибуття
icon-arrow-bottom
Час в дорозі
0:00 год.96:00 год.
icon-arrow-bottom
Станція відправлення
icon-arrow-bottom
Станція прибуття

Список рейсів на завтра у напрямку Прага – Будапешт Аеропорт Ференца Ліста

icon-filtersФільтри
UAH | EUR
1результатів
18:00
8:55 год.
01:55
вт, 23 липня
Прага
Автовокзал "Флоренц"
вул. Кризикова, буд. 6
вт, 23 липня
Будапешт Аеропорт Ференца Ліста
Міжнародний аеропорт Ференса Ліста
Будапешт, аеропорт
1650,00грн
icon-carrier"Д.М.Д. УКРАЇНА" ТОВ
1650,00
без пересадокдетальнішеicon-arrow-bottom

Потрібно швидко та комфортно дістатися з м. Прага до м. Будапешт Аеропорт Ференца Ліста автобусом? Знайти та купити квиток на автобус Прага - Будапешт Аеропорт Ференца Ліста, ви можете на офіційному онлайн-сервісі UkrPas з продажу квитків на автобуси як в межах України, так і за кордон.

Дата останнього оновлення: 22.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Прага – Будапешт Аеропорт Ференца Ліста ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Прага, розклад автобусів з м. Будапешт Аеропорт Ференца Ліста.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Будапешт Аеропорт Ференца Ліста — Прага.

Автобусні рейси Прага – Будапешт Аеропорт Ференца Ліста

Міжнародні автобуси Прага – Будапешт Аеропорт Ференца Ліста відправляються щоденно. Найбільша кількість рейсів на тиждень відбувається в неділю, тому плануючи поїздку автобусом з міста Прага до міста Будапешт Аеропорт Ференца Ліста варто врахувати цю інформацію. І хоча відстань між містами - 553 км, а орієнтований час у дорозі становить 7 год 15 хв, у тиждень з міста Прага до міста Будапешт Аеропорт Ференца Ліста відправляється близько 8 рейсів.

Перевізники

Кількість компаній перевізників, які є надійними партнерами UkrPas та здійснюють автобусні перевезення Прага-Будапешт Аеропорт Ференца Ліста - 1 приватних підприємств. Ціна квитка на автобус Прага-Будапешт Аеропорт Ференца Ліста, розклад відправлення, маршрут та час в дорозі кожного з цих перевізників суттєво відрізняються, а також якість та рівень комфорту самих автобусів. Але обираючи квиток на автобус в онлайн-сервісі від UkrPas, кожен пасажир може порівняти ціни, які пропонує перевізник, та самостійно перевірити, які саме автобуси на рейсі Прага-Будапешт Аеропорт Ференца Ліста відправлятимуться у той чи інший день тижня.

Купити квитки на автобус Прага – Будапешт Аеропорт Ференца Ліста

Забудьте про тривале очікування у черзі на автовокзалі! Купуйте білети на автобус Прага – Будапешт Аеропорт Ференца Ліста не виходячи з дому, на офіційному онлайн-сервісі UkrPas. Для того, щоб купити квиток на автобус потрібно зробити декілька простих кроків:
  • у спеціальній формі виберіть 'Прага' та 'Будапешт Аеропорт Ференца Ліста';
  • оберіть дату відправлення та вкажіть кількість пасажирів;
  • натисніть кнопку “Знайти квитки”.
За декілька секунд сервіс запропонує перелік актуальних рейсів з міста Прага до міста Будапешт Аеропорт Ференца Ліста, з якого вам потрібно обрати оптимальний для вас квиток на автобус як за ціною, так і за тривалістю перебування в дорозі. Для зручності пошуку можна використовувати фільтри, наприклад: фільтр “спочатку дешеві” чи “спочатку дорогі” або ж фільтр “за часом в дорозі”, “за часом прибуття” або “за часом відправлення”. Оплатити квиток на автобус з міста Прага до міста Будапешт Аеропорт Ференца Ліста також можна на сайті UkrPas за допомогою банківської карти, будь-якого державного банку України. Квиток на автобус Прага - Будапешт Аеропорт Ференца Ліста, маршрут рейсу та додаткова інформація надійде у листі на вашу електронну пошту. Квиток на автобус можна видрукувати або зберегти на вашому смартфоні та показати перевізнику перед посадкою.

Кількість проданих квитків Прага - Будапешт Аеропорт Ференца Ліста через онлайн-сервіс UkrPas становить 180 (дата оновлення 22.07.2024).

Вартість квитків на автобус Прага – Будапешт Аеропорт Ференца Ліста

Ми співпрацюємо з великою кількістю легальних перевізників, у кожного з яких відрізняється не лише час у дорозі, але й ціна квитка на автобус Прага – Будапешт Аеропорт Ференца Ліста. Тому, на онлайн-сервісі UkrPas, можна знайти автобусні квитки з Прага до Будапешт Аеропорт Ференца Ліста, вартість яких варіюється у такому ціновому діапазоні:
  • найдешевша вартість квитка на автобус - 583 грн;
  • середня ціна - 706 грн;
  • найвища вартість квитка - 828 грн.
Доволі часто онлайн-сервіс UkrPas розміщує вигідні акційні пропозиції та знижки від перевізників, що дозволяє купити квиток на автобус за нижчою ціною, ніж зазвичай. Для цього необхідно - обрати дату запланованої поїздки та вибрати з переліку автобус Прага - Будапешт Аеропорт Ференца Ліста, ціна на квитки якого є найбільш вигідною для вас.

Автостанції Прага

Загальна кількість станцій у м.Прага, з яких здійснюється відправлення рейсів сполученням Прага-Будапешт Аеропорт Ференца Ліста, становить близько 11 підприємств. Найпопулярніша з них це - Автовокзал Флоренц . Адреса найпопулярнішої станції м.Прага - вулиця Крізікова; будинок 6 .

Автостанції Будапешт Аеропорт Ференца Ліста

Прибуття автобусом Прага-Будапешт Аеропорт Ференца Ліста та висадка пасажирів здійснюється на 1 станціях міста. Найпопулярніша та найбільш розвинена - це Зупинка Аеропорт Ференца Ліста (зона вильоту) , що знаходится за адресою аеропорт Ференца Ліста; будова 2 .

Часті запитання

Яка тривалість поїздки на автобусі Прага – Будапешт Аеропорт Ференца Ліста?
Відстань між містами Прага–Будапешт Аеропорт Ференца Ліста складає 553 км, яку наші перевізники долають приблизно за 7 год 15 хв, з урахуванням проходження паспортного та митного контролю на кордоні між країнами. Різниця в часі між містами - 1 год.
Чи можу я забронювати місце на автобус Прага – Будапешт Аеропорт Ференца Ліста заздалегідь?
Бронювати квитки за маршрутом Прага–Будапешт Аеропорт Ференца Ліста варто якомога раніше. Онлайн-сервіс UkrPas, незалежно від часу пошуку, пропонує перелік автобусів за обраним маршрутом та кількість вільних місць. Для цього потрібно вибрати маршрут та вказати бажану дату. Перелік автобусів Прага–Будапешт Аеропорт Ференца Ліста та розклад їх руху буде згенеровано сервізом за декілька хвилин.
Чи можна змінити дату або час своєї поїздки на автобусі Прага – Будапешт Аеропорт Ференца Ліста, якщо це необхідно?
Змінити дату або час поїздки після оплати квитка - неможливо. Перенести рейс на інший день можливо лише за згодою компанії перевізника та лише на аналогічний рейс. Для цього необхідно надіслати лист з запитом на електронну адресу help@ukrpas.com.ua, або ж звернутися до служби підтримки сервісу за номером +38 095 444 44 44.

Якщо вам терміново потрібно змінити дату або час відправлення, а часу очікувати відповідь немає, ви можете оформити повернення квитка до початку рейсу за актуальними умовами та обрати нові квитки. Перед оформленням повернення - уважно ознайомтесь з умовами компанії щодо повернення коштів.
Від чого залежить ціна на автобус Прага – Будапешт Аеропорт Ференца Ліста?
Ціна квитка на автобус Прага–Будапешт Аеропорт Ференца Ліста формується залежно від таких факторів: дата та час поїздки, компанія-перевізник, рівень комфортності автобуса, час бронювання, маршрут та кількість зупинок на рейсі Прага–Будапешт Аеропорт Ференца Ліста і звісно - наявність знижок та акцій від перевізника.
Зведена інформація у напрямку Прага – Будапешт Аеропорт Ференца Ліста
Середня ціна квитка706 грн
Найдорожчий квиток828 грн
Найдешевший квиток583 грн
Найшвидший рейс7 год 15 хв
Частота рейсів на день20
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день20
Перевізників на напрямку1
Місто Прага пов’язане з автостанціями1066

Інші маршрути з м. Прага