Квитки на автобус Полтава – Рига

Список рейсів на завтра по напрямку Полтава – Рига


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Полтава – Рига ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Полтава, розклад автобусів з м. Рига.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Рига — Полтава.

Автобусні рейси Полтава – Рига

Автобуси Полтава – Рига відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 14 рейсів. Дістатися з міста Полтава в місто Рига автобусом можна за 31 ч 5 мин. Відстань між містами становить 1284 км.

Вартість квитків на автобус Полтава – Рига

В середньому ціна квитка становить 1925 грн. Найдешевший квиток коштує 1900 грн, а найдорожчий 1974 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Полтава – Рига

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 72 квитків Полтава – Рига.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Полтава і Рига займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Полтава

В місті Полтава знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Полтава , що знаходится за адресою вулиця Великотирнівська; дім 7 .

Автостанції Рига

В місті Рига знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це Міжнародний автовокзал Рига , що знаходится за адресою вулиця Прагас; будинок 1 .

Зведена інформація по напрямку Полтава – Рига
Середня ціна квитка1925 грн
Найдорожчий квиток1974 грн
Найдешевший квиток1900 грн
Найшвидший рейс31 ч 5 мин
Частота рейсів на день8
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день8
Перевізників на напрямку3
Місто Полтава пов’язане з автостанціями1916