Квитки на автобус Пльзень – Бухарест

Список рейсів на завтра по напрямку Пльзень – Бухарест


Дата останнього оновлення: 14.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Пльзень – Бухарест ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Пльзень, розклад автобусів з м. Бухарест.

Автобусні рейси Пльзень – Бухарест

Автобуси Пльзень – Бухарест відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 2 рейсів. Дістатися з міста Пльзень в місто Бухарест автобусом можна за 52 ч 30 мин. Відстань між містами становить 1355 км.

Вартість квитків на автобус Пльзень – Бухарест

В середньому ціна квитка становить 4071 грн. Найдешевший квиток коштує 4071 грн, а найдорожчий 4071 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Пльзень – Бухарест

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Пльзень – Бухарест.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Пльзень і Бухарест займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Пльзень

В місті Пльзень знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Пльзень , що знаходится за адресою вулиця Гусова; будинок 60 .

Автостанції Бухарест

В місті Бухарест знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Bucharest , що знаходится за адресою Bucharest .

Зведена інформація по напрямку Пльзень – Бухарест
Середня ціна квитка4071 грн
Найдорожчий квиток4071 грн
Найдешевший квиток4071 грн
Найшвидший рейс52 ч 30 мин
Частота рейсів на день16
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день16
Перевізників на напрямку1
Місто Пльзень пов’язане з автостанціями493

Інші маршрути з м. Пльзень