Квитки на автобус Пардубіце – Пшемисль

Список рейсів на завтра по напрямку Пардубіце – Пшемисль


Дата останнього оновлення: 14.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Пардубіце – Пшемисль ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Пардубіце, розклад автобусів з м. Пшемисль.

Автобусні рейси Пардубіце – Пшемисль

Автобуси Пардубіце – Пшемисль відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 3 рейсів. Дістатися з міста Пардубіце в місто Пшемисль автобусом можна за 12 ч 20 мин. Відстань між містами становить 605 км.

Вартість квитків на автобус Пардубіце – Пшемисль

В середньому ціна квитка становить 1171 грн. Найдешевший квиток коштує 1171 грн, а найдорожчий 1171 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Пардубіце – Пшемисль

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Пардубіце – Пшемисль.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Пардубіце і Пшемисль займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Пардубіце

В місті Пардубіце знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це Пардубіце , що знаходится за адресою Пардубіце .

Автостанції Пшемисль

В місті Пшемисль знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка Магазин Теско , що знаходится за адресою вулиця Львівська; будинок 36 .

Зведена інформація по напрямку Пардубіце – Пшемисль
Середня ціна квитка1171 грн
Найдорожчий квиток1171 грн
Найдешевший квиток1171 грн
Найшвидший рейс12 ч 20 мин
Частота рейсів на день16
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день16
Перевізників на напрямку1
Місто Пардубіце пов’язане з автостанціями38

Інші маршрути з м. Пардубіце