Квитки на автобус Пардубіце – Бельсько-Бяла

Список рейсів на завтра по напрямку Пардубіце – Бельсько-Бяла


Дата останнього оновлення: 14.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Пардубіце – Бельсько-Бяла ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Пардубіце, розклад автобусів з м. Бельсько-Бяла.

Автобусні рейси Пардубіце – Бельсько-Бяла

Автобуси Пардубіце – Бельсько-Бяла відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 3 рейсів. Дістатися з міста Пардубіце в місто Бельсько-Бяла автобусом можна за 5 ч 50 мин. Відстань між містами становить 282 км.

Вартість квитків на автобус Пардубіце – Бельсько-Бяла

В середньому ціна квитка становить 781 грн. Найдешевший квиток коштує 781 грн, а найдорожчий 781 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Пардубіце – Бельсько-Бяла

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Пардубіце – Бельсько-Бяла.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Пардубіце і Бельсько-Бяла займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Пардубіце

В місті Пардубіце знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це Пардубіце , що знаходится за адресою Пардубіце .

Автостанції Бельсько-Бяла

В місті Бельсько-Бяла знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Бельсько-Бяла , що знаходится за адресою вулиця Варшавська; дім 7 .

Зведена інформація по напрямку Пардубіце – Бельсько-Бяла
Середня ціна квитка781 грн
Найдорожчий квиток781 грн
Найдешевший квиток781 грн
Найшвидший рейс5 ч 50 мин
Частота рейсів на день14
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день14
Перевізників на напрямку1
Місто Пардубіце пов’язане з автостанціями38

Інші маршрути з м. Пардубіце