Квитки на автобус Ополе – Підволочиськ

Список рейсів на завтра по напрямку Ополе – Підволочиськ


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Ополе – Підволочиськ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Ополе, розклад автобусів з м. Підволочиськ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Підволочиськ — Ополе.

Автобусні рейси Ополе – Підволочиськ

Автобуси Ополе – Підволочиськ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 41 рейсів. Дістатися з міста Ополе в місто Підволочиськ автобусом можна за 13 ч 0 мин. Відстань між містами становить 718 км.

Вартість квитків на автобус Ополе – Підволочиськ

В середньому ціна квитка становить 840 грн. Найдешевший квиток коштує 634 грн, а найдорожчий 1019 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Ополе – Підволочиськ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 3 квитків Ополе – Підволочиськ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Ополе і Підволочиськ займається 9 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Ополе

В місті Ополе знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Ополе , що знаходится за адресою вулицям 1 травня; будинок 4 .

Автостанції Підволочиськ

В місті Підволочиськ знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Підволочиськ , що знаходится за адресою вулиця Тернопільська; будинок 15 А .

Зведена інформація по напрямку Ополе – Підволочиськ
Середня ціна квитка840 грн
Найдорожчий квиток1019 грн
Найдешевший квиток634 грн
Найшвидший рейс13 ч 0 мин
Частота рейсів на день19
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день19
Перевізників на напрямку9
Місто Ополе пов’язане з автостанціями913