Квитки на автобус Олександрія – Легніца

Список рейсів на завтра по напрямку Олександрія – Легніца


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Олександрія – Легніца ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Олександрія, розклад автобусів з м. Легніца.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Легніца — Олександрія.

Автобусні рейси Олександрія – Легніца

Автобуси Олександрія – Легніца відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 5 рейсів. Дістатися з міста Олександрія в місто Легніца автобусом можна за 26 ч 0 мин. Відстань між містами становить 1492 км.

Вартість квитків на автобус Олександрія – Легніца

В середньому ціна квитка становить 1400 грн. Найдешевший квиток коштує 1400 грн, а найдорожчий 1400 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Олександрія – Легніца

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 3 квитків Олександрія – Легніца.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Олександрія і Легніца займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Олександрія

В місті Олександрія знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Олександрія , що знаходится за адресою вулиця Садова; будинок 12А .

Автостанції Легніца

В місті Легніца знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Легніца , що знаходится за адресою вулиця Дворцова; будинок 5 .

Зведена інформація по напрямку Олександрія – Легніца
Середня ціна квитка1400 грн
Найдорожчий квиток1400 грн
Найдешевший квиток1400 грн
Найшвидший рейс26 ч 0 мин
Частота рейсів на день14
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день14
Перевізників на напрямку1
Місто Олександрія пов’язане з автостанціями429