Квитки на автобус Ободівка – Умань

Список рейсів на завтра по напрямку Ободівка – Умань


Дата останнього оновлення: 14.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Ободівка – Умань ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Ободівка, розклад автобусів з м. Умань.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Умань — Ободівка.

Автобусні рейси Ободівка – Умань

Автобуси Ободівка – Умань відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 14 рейсів. Дістатися з міста Ободівка в місто Умань автобусом можна за 2 ч 35 мин. Відстань між містами становить 99 км.

Вартість квитків на автобус Ободівка – Умань

В середньому ціна квитка становить 130 грн. Найдешевший квиток коштує 130 грн, а найдорожчий 130 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Ободівка – Умань

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Ободівка – Умань.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Ободівка і Умань займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Ободівка

В місті Ободівка знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Ободівка , що знаходится за адресою Ободівка .

Автостанції Умань

В місті Умань знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Умань , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 1 .

Зведена інформація по напрямку Ободівка – Умань
Середня ціна квитка130 грн
Найдорожчий квиток130 грн
Найдешевший квиток130 грн
Найшвидший рейс2 ч 35 мин
Частота рейсів на день19
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день19
Перевізників на напрямку1
Місто Ободівка пов’язане з автостанціями79

Інші маршрути з м. Ободівка

Інші маршрути у м. Умань