Квитки на автобус Новоград-Волинський – Замосць

Список рейсів на завтра по напрямку Новоград-Волинський – Замосць


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Звягель – Замосць ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Звягель, розклад автобусів з м. Замосць.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Замосць — Звягель.

Автобусні рейси Звягель – Замосць

Автобуси Звягель – Замосць відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в понеділок. У тиждень виходить близько 33 рейсів. Дістатися з міста Звягель в місто Замосць автобусом можна за 6 ч 10 мин. Відстань між містами становить 367 км.

Вартість квитків на автобус Звягель – Замосць

В середньому ціна квитка становить 861 грн. Найдешевший квиток коштує 824 грн, а найдорожчий 965 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Звягель – Замосць

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 63 квитків Звягель – Замосць.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Звягель і Замосць займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Звягель

В місті Звягель знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Новоград-Волинський , що знаходится за адресою вулиця Шевченко; будинок 45 .

Автостанції Замосць

В місті Замосць знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Замосць , що знаходится за адресою вулиця Грубіжовская; будинок 1 .

Зведена інформація по напрямку Звягель – Замосць
Середня ціна квитка861 грн
Найдорожчий квиток965 грн
Найдешевший квиток824 грн
Найшвидший рейс6 ч 10 мин
Частота рейсів на день7
Піковий деньв понеділок
Продаваних квитків в день7
Перевізників на напрямку2
Місто Звягель пов’язане з автостанціями1051