Квитки на автобус Нетішин – Жешув

Список рейсів на завтра по напрямку Нетішин – Жешув


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Нетішин – Ряшів ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Нетішин, розклад автобусів з м. Ряшів.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Ряшів — Нетішин.

Автобусні рейси Нетішин – Ряшів

Автобуси Нетішин – Ряшів відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в середу. У тиждень виходить близько 12 рейсів. Дістатися з міста Нетішин в місто Ряшів автобусом можна за 13 ч 10 мин. Відстань між містами становить 399 км.

Вартість квитків на автобус Нетішин – Ряшів

В середньому ціна квитка становить 816 грн. Найдешевший квиток коштує 700 грн, а найдорожчий 977 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Нетішин – Ряшів

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 162 квитків Нетішин – Ряшів.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Нетішин і Ряшів займається 4 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Нетішин

В місті Нетішин знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це зупинка Нетішин , що знаходится за адресою проспект Незалежності; будинок 22 .

Автостанції Ряшів

В місті Ряшів знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Жешув , що знаходится за адресою вулиця Артура Гроттгера; будинок 1 .

Зведена інформація по напрямку Нетішин – Ряшів
Середня ціна квитка816 грн
Найдорожчий квиток977 грн
Найдешевший квиток700 грн
Найшвидший рейс13 ч 10 мин
Частота рейсів на день18
Піковий деньв середу
Продаваних квитків в день18
Перевізників на напрямку4
Місто Нетішин пов’язане з автостанціями430