Квитки на автобус Неаполь – Одеса

Список рейсів на завтра по напрямку Неаполь – Одеса


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Неаполь – Одеса ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Неаполь, розклад автобусів з м. Одеса.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Одеса — Неаполь.

Автобусні рейси Неаполь – Одеса

Автобуси Неаполь – Одеса відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 5 рейсів. Дістатися з міста Неаполь в місто Одеса автобусом можна за 43 ч 15 мин. Відстань між містами становить 1751 км.

Вартість квитків на автобус Неаполь – Одеса

В середньому ціна квитка становить 3952 грн. Найдешевший квиток коштує 3650 грн, а найдорожчий 4173 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Неаполь – Одеса

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 171 квитків Неаполь – Одеса.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Неаполь і Одеса займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Неаполь

В місті Неаполь знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка Метропарк , що знаходится за адресою Корсо Арнальдо Луччі; будинок 152 .

Автостанції Одеса

В місті Одеса знаходиться 25 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Колонтаевская; будинок 58 .

Зведена інформація по напрямку Неаполь – Одеса
Середня ціна квитка3952 грн
Найдорожчий квиток4173 грн
Найдешевший квиток3650 грн
Найшвидший рейс43 ч 15 мин
Частота рейсів на день19
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день19
Перевізників на напрямку3
Місто Неаполь пов’язане з автостанціями638