Квитки на автобус Львів – Барі

Список рейсів на завтра по напрямку Львів – Барі


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Львів – Барі ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Львів, розклад автобусів з м. Барі.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Барі — Львів.

Автобусні рейси Львів – Барі

Автобуси Львів – Барі відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 5 рейсів. Дістатися з міста Львів в місто Барі автобусом можна за 30 ч 30 мин. Відстань між містами становить 1335 км.

Вартість квитків на автобус Львів – Барі

В середньому ціна квитка становить 2461 грн. Найдешевший квиток коштує 2224 грн, а найдорожчий 2823 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Львів – Барі

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1 квитків Львів – Барі.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Львів і Барі займається 4 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Львів

В місті Львів знаходиться 28 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Стрийська; будинок 109 .

Автостанції Барі

В місті Барі знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Залізничний вокзал Барі , що знаходится за адресою Вулиця Джузеппе Капруччі .

Зведена інформація по напрямку Львів – Барі
Середня ціна квитка2461 грн
Найдорожчий квиток2823 грн
Найдешевший квиток2224 грн
Найшвидший рейс30 ч 30 мин
Частота рейсів на день14
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день14
Перевізників на напрямку4
Місто Львів пов’язане з автостанціями2036