Розклад автобусів Ліберець – Жешув

Сортувати

00:00
Ліберець
АЗС "MOL"
00:00
Жешув
Автовокзал Ряшів
10 год 55 хв
1650 UAH
LIKEBUS
Рейс:
Графік: Щоденно
Перевiзник
LIKEBUS
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
Ліберець
АЗС "MOL"
вул. Лондинська, буд. 598/87
Жешув
Автовокзал Ряшів
вул. Артура Гроттгера, буд. 1
1650 UAH
00:00
Ліберець
АЗС "MOL"
00:00
Жешув
Автовокзал Ряшів
10 год 40 хв
1700 UAH
LIKEBUS
Рейс:
Графік: Щоденно
Перевiзник
LIKEBUS
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
Ліберець
АЗС "MOL"
вул. Лондинська, буд. 598/87
Жешув
Автовокзал Ряшів
вул. Артура Гроттгера, буд. 1
1700 UAH

Дата останнього оновлення: 29.11.2023. Більш актуальний розклад автобусів Ліберець – Жешув ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Ліберець, розклад автобусів з м. Жешув.

Автобусні рейси Ліберець – Жешув

Автобуси Ліберець – Жешув відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в четвер. У тиждень виходить близько 9 рейсів. Дістатися з міста Ліберець в місто Жешув автобусом можна за 11 г. 55 м. Відстань між містами становить 599 км.

Вартість квитків на автобус Ліберець – Жешув

В середньому ціна квитка становить 788 грн. Найдешевший квиток коштує 788 грн, а найдорожчий 788 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Ліберець – Жешув

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 144 квитків Ліберець – Жешув.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Ліберець і Жешув займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Ліберець

В місті Ліберець знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Ліберец , що знаходится за адресою вулиця Жітавска / Ванюрова .

Автостанції Жешув

В місті Жешув знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Жешув , що знаходится за адресою вулиця Артура Гроттгера; будинок 1 .

Зведена інформація по напрямку Ліберець – Жешув

Середня ціна квитка: 788 грн
Найдорожчий квиток: 788 грн
Найдешевший квиток: 788 грн
Найшвидший рейс: 11 ч 55 мин
Частота рейсів в день: 16
Піковий день: четвер
Продаваних квитків в день: 16
Перевізників на напрямку: 1
Місто Ліберець пов'язане з автостанціями: 252

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

7.10.2022
Ліберець – Жешув
Це найгірший автобус який я бачив. Обіцяного кондиціонера немає і в помині, хоч вентилятор працює і то слава богу. Сидіння не всі відкидаються. Не раджу їхати на цьому кориті, все деренчати і тарабанити всередині, поспати не вдалося
Варвари
5.11.2021
Ліберець – Жешув
Шофери ввічливі та спокійні. Автобус брудний, вікна засмальцьовані, сидіння пильні. Була пересадка, яка при купівлі квитка не була вказана. Загалом враження від поїздки на 2.5.
Андрій
30.12.2021
Ліберець – Жешув
Що стосується самої поїздки, то в основному критика на адресу автобуса. Крісла незручні, маленькі, туалет взагалі ніяк не працював (в ньому була потреба) і він там є, в салоні було жарко. Але в цілому доїхали швидко, водії ввічливі, всю дорогу дивилися нормальний серіал в хорошій якості і на хорошому телевізорі. Загалом об'єктивно все було добре.
Анастасія

Популярні рейси з міста Ліберець

Популярні рейси в місто Жешув

Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас