Квитки на автобус Коблево – Золочів

Список рейсів на завтра по напрямку Коблево – Золочів


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Коблеве – Золочів ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Коблеве, розклад автобусів з м. Золочів.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Золочів — Коблеве.

Автобусні рейси Коблеве – Золочів

Автобуси Коблеве – Золочів відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в п’ятницю. У тиждень виходить близько 8 рейсів. Дістатися з міста Коблеве в місто Золочів автобусом можна за 14 ч 15 мин. Відстань між містами становить 699 км.

Вартість квитків на автобус Коблеве – Золочів

В середньому ціна квитка становить 754 грн. Найдешевший квиток коштує 721 грн, а найдорожчий 787 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Коблеве – Золочів

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 108 квитків Коблеве – Золочів.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Коблеве і Золочів займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Коблеве

В місті Коблеве знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Коблево , що знаходится за адресою вулиця Одеська; будинок 4 .

Автостанції Золочів

В місті Золочів знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це зупинка Золочів , що знаходится за адресою вулиця Бродівська; будинок 2В .

Зведена інформація по напрямку Коблеве – Золочів
Середня ціна квитка754 грн
Найдорожчий квиток787 грн
Найдешевший квиток721 грн
Найшвидший рейс14 ч 15 мин
Частота рейсів на день12
Піковий деньв п’ятницю
Продаваних квитків в день12
Перевізників на напрямку1
Місто Коблеве пов’язане з автостанціями681