Дата останнього оновлення: 23.02.2024. Більш актуальний розклад автобусів Київ – Кайзерслаутерн ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Київ, розклад автобусів з м. Кайзерслаутерн.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Кайзерслаутерн — Київ.

Автобусні рейси Київ – Кайзерслаутерн

Автобуси Київ – Кайзерслаутерн відправляються Щоденно . Найбільше рейсів відбувається в понеділок. У тиждень виходить близько 4 рейсів. Дістатися з міста Київ в місто Кайзерслаутерн автобусом можна за 34 г. 10 м. Відстань між містами становить 1950 км.

Вартість квитків на автобус Київ – Кайзерслаутерн

В середньому ціна квитка становить 2446 грн. Найдешевший квиток коштує 2200 грн, а найдорожчий 2691 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Київ – Кайзерслаутерн

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 4 квитків Київ – Кайзерслаутерн.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Київ і Кайзерслаутерн займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Автостанції Кайзерслаутерн

В місті Кайзерслаутерн знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Kaiserslautern , що знаходится за адресою Kaiserslautern .

Зведена інформація по напрямку Київ – Кайзерслаутерн
Середня ціна квитка36100
Найдорожчий квиток30717
Найдешевший квиток1492
Найшвидший рейс13
Частота рейсів на день6482
Піковий день
Продаваних квитків в день22
Перевізників на напрямкуПідприємець Данилко М.В.
Місто Київ пов’язане з автостанціямиАвтостанція Київ (Центральний залізничний вокзал)