Квитки на автобус Катовіце – Делятин

Список рейсів на завтра по напрямку Катовіце – Делятин


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Катовіце – Делятин ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Катовіце, розклад автобусів з м. Делятин.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Делятин — Катовіце.

Автобусні рейси Катовіце – Делятин

Автобуси Катовіце – Делятин відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 18 рейсів. Дістатися з міста Катовіце в місто Делятин автобусом можна за 13 ч 5 мин. Відстань між містами становить 539 км.

Вартість квитків на автобус Катовіце – Делятин

В середньому ціна квитка становить 960 грн. Найдешевший квиток коштує 776 грн, а найдорожчий 1080 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Катовіце – Делятин

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 63 квитків Катовіце – Делятин.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Катовіце і Делятин займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Катовіце

В місті Катовіце знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Катовіце , що знаходится за адресою вулиця Петра Скарги; будинок 4 .

Автостанції Делятин

В місті Делятин знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Делятин , що знаходится за адресою Делятин .

Зведена інформація по напрямку Катовіце – Делятин
Середня ціна квитка960 грн
Найдорожчий квиток1080 грн
Найдешевший квиток776 грн
Найшвидший рейс13 ч 5 мин
Частота рейсів на день7
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день7
Перевізників на напрямку2
Місто Катовіце пов’язане з автостанціями1575