Квитки на автобус Гдиня – Золотоноша

Список рейсів на завтра по напрямку Гдиня – Золотоноша


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Гдиня – Золотоноша ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Гдиня, розклад автобусів з м. Золотоноша.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Золотоноша — Гдиня.

Автобусні рейси Гдиня – Золотоноша

Автобуси Гдиня – Золотоноша відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 14 рейсів. Дістатися з міста Гдиня в місто Золотоноша автобусом можна за 30 ч 30 мин. Відстань між містами становить 1284 км.

Вартість квитків на автобус Гдиня – Золотоноша

В середньому ціна квитка становить 1815 грн. Найдешевший квиток коштує 1700 грн, а найдорожчий 1930 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Гдиня – Золотоноша

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 108 квитків Гдиня – Золотоноша.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Гдиня і Золотоноша займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Гдиня

В місті Гдиня знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Гдиня , що знаходится за адресою площа Конституції .

Автостанції Золотоноша

В місті Золотоноша знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Золотоноша , що знаходится за адресою вулиця Шевченко; будинок 12 .

Зведена інформація по напрямку Гдиня – Золотоноша
Середня ціна квитка1815 грн
Найдорожчий квиток1930 грн
Найдешевший квиток1700 грн
Найшвидший рейс30 ч 30 мин
Частота рейсів на день12
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день12
Перевізників на напрямку1
Місто Гдиня пов’язане з автостанціями854