Квитки на автобус Долина – Острава

Список рейсів на завтра по напрямку Долина – Острава


Дата останнього оновлення: 14.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Долина – Острава ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Долина, розклад автобусів з м. Острава.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Острава — Долина.

Автобусні рейси Долина – Острава

Автобуси Долина – Острава відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в понеділок. У тиждень виходить близько 30 рейсів. Дістатися з міста Долина в місто Острава автобусом можна за 10 ч 55 мин. Відстань між містами становить 514 км.

Вартість квитків на автобус Долина – Острава

В середньому ціна квитка становить 1012 грн. Найдешевший квиток коштує 897 грн, а найдорожчий 1167 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Долина – Острава

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Долина – Острава.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Долина і Острава займається 4 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Долина

В місті Долина знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це зупинка Долина , що знаходится за адресою вулиця Привокзальна; будинок 1 .

Автостанції Острава

В місті Острава знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Острава-свиней , що знаходится за адресою вулиця Петеркова; будинок 79/5 .

Зведена інформація по напрямку Долина – Острава
Середня ціна квитка1012 грн
Найдорожчий квиток1167 грн
Найдешевший квиток897 грн
Найшвидший рейс10 ч 55 мин
Частота рейсів на день20
Піковий деньв понеділок
Продаваних квитків в день20
Перевізників на напрямку4
Місто Долина пов’язане з автостанціями371

Інші маршрути у м. Острава