Квитки на автобус Чигирин – Канів

Список рейсів на завтра по напрямку Чигирин – Канів


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Чигирин – Канів ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Чигирин, розклад автобусів з м. Канів.

Автобусні рейси Чигирин – Канів

Автобуси Чигирин – Канів відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Чигирин в місто Канів автобусом можна за 3 ч 50 мин. Відстань між містами становить 136 км.

Вартість квитків на автобус Чигирин – Канів

В середньому ціна квитка становить 177 грн. Найдешевший квиток коштує 177 грн, а найдорожчий 177 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Чигирин – Канів

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 54 квитків Чигирин – Канів.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Чигирин і Канів займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Чигирин

В місті Чигирин знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це зупинка Чигирин , що знаходится за адресою вулиця Черкаська; будинок 12 .

Автостанції Канів

В місті Канів знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Канів , що знаходится за адресою Канів .

Зведена інформація по напрямку Чигирин – Канів
Середня ціна квитка177 грн
Найдорожчий квиток177 грн
Найдешевший квиток177 грн
Найшвидший рейс3 ч 50 мин
Частота рейсів на день6
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день6
Перевізників на напрямку1
Місто Чигирин пов’язане з автостанціями133