Квитки на автобус Бухарест – Берлін

Список рейсів на завтра по напрямку Бухарест – Берлін


Дата останнього оновлення: 14.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Бухарест – Берлін ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Бухарест, розклад автобусів з м. Берлін.

Автобусні рейси Бухарест – Берлін

Автобуси Бухарест – Берлін відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 2 рейсів. Дістатися з міста Бухарест в місто Берлін автобусом можна за 27 ч 30 мин. Відстань між містами становить 1561 км.

Вартість квитків на автобус Бухарест – Берлін

В середньому ціна квитка становить 3124 грн. Найдешевший квиток коштує 3124 грн, а найдорожчий 3124 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Бухарест – Берлін

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Бухарест – Берлін.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Бухарест і Берлін займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Бухарест

В місті Бухарест знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Бухарест , що знаходится за адресою Bucharest .

Автостанції Берлін

В місті Берлін знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Мазуреналлее; будинок 4-6 .

Зведена інформація по напрямку Бухарест – Берлін
Середня ціна квитка3124 грн
Найдорожчий квиток3124 грн
Найдешевший квиток3124 грн
Найшвидший рейс27 ч 30 мин
Частота рейсів на день17
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день17
Перевізників на напрямку1
Місто Бухарест пов’язане з автостанціями120

Інші маршрути у м. Берлін