Квитки на автобус Братіслава – Бухарест

Список рейсів на завтра по напрямку Братіслава – Бухарест


Дата останнього оновлення: 14.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Братіслава – Бухарест ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Братіслава, розклад автобусів з м. Бухарест.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Бухарест — Братіслава.

Автобусні рейси Братіслава – Бухарест

Автобуси Братіслава – Бухарест відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 1 рейсів. Дістатися з міста Братіслава в місто Бухарест автобусом можна за 51 ч 0 мин. Відстань між містами становить 964 км.

Вартість квитків на автобус Братіслава – Бухарест

В середньому ціна квитка становить 4580 грн. Найдешевший квиток коштує 4580 грн, а найдорожчий 4580 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Братіслава – Бухарест

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Братіслава – Бухарест.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Братіслава і Бухарест займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Братіслава

В місті Братіслава знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Млинська Ниви , що знаходится за адресою вулиця Ботова; будинок 31 .

Автостанції Бухарест

В місті Бухарест знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Bucharest , що знаходится за адресою Bucharest .

Зведена інформація по напрямку Братіслава – Бухарест
Середня ціна квитка4580 грн
Найдорожчий квиток4580 грн
Найдешевший квиток4580 грн
Найшвидший рейс51 ч 0 мин
Частота рейсів на день17
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день17
Перевізників на напрямку1
Місто Братіслава пов’язане з автостанціями495