Квитки на автобус Берлін – Рівне

Список рейсів на завтра по напрямку Берлін – Рівне


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Берлін – Рівне ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Берлін, розклад автобусів з м. Рівне.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Рівне — Берлін.

Автобусні рейси Берлін – Рівне

Автобуси Берлін – Рівне відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 29 рейсів. Дістатися з міста Берлін в місто Рівне автобусом можна за 16 ч 55 мин. Відстань між містами становить 1106 км.

Вартість квитків на автобус Берлін – Рівне

В середньому ціна квитка становить 1890 грн. Найдешевший квиток коштує 1400 грн, а найдорожчий 3015 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Берлін – Рівне

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 25 квитків Берлін – Рівне.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Берлін і Рівне займається 8 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Берлін

В місті Берлін знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Мазуреналлее; будинок 4-6 .

Автостанції Рівне

В місті Рівне знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 40 .

Зведена інформація по напрямку Берлін – Рівне
Середня ціна квитка1890 грн
Найдорожчий квиток3015 грн
Найдешевший квиток1400 грн
Найшвидший рейс16 ч 55 мин
Частота рейсів на день5
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день5
Перевізників на напрямку8
Місто Берлін пов’язане з автостанціями1054