Квитки на автобус Барселона – Чернівці

Список рейсів на завтра по напрямку Барселона – Чернівці


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Барселона – Чернівці ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Барселона, розклад автобусів з м. Чернівці.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Чернівці — Барселона.

Автобусні рейси Барселона – Чернівці

Автобуси Барселона – Чернівці відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 2 рейсів. Дістатися з міста Барселона в місто Чернівці автобусом можна за 54 ч 15 мин. Відстань між містами становить 2419 км.

Вартість квитків на автобус Барселона – Чернівці

В середньому ціна квитка становить 5987 грн. Найдешевший квиток коштує 5987 грн, а найдорожчий 5987 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Барселона – Чернівці

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 54 квитків Барселона – Чернівці.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Барселона і Чернівці займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Барселона

В місті Барселона знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Барселона , що знаходится за адресою Барселона .

Автостанції Чернівці

В місті Чернівці знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний (Чернівці-1) , що знаходится за адресою вулиця Головна; будинок 219 .

Зведена інформація по напрямку Барселона – Чернівці
Середня ціна квитка5987 грн
Найдорожчий квиток5987 грн
Найдешевший квиток5987 грн
Найшвидший рейс54 ч 15 мин
Частота рейсів на день6
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день6
Перевізників на напрямку1
Місто Барселона пов’язане з автостанціями393