Квитки на автобус з м. Зволен

Список рейсів з м. Зволен


Розклад автовокзалів і автостанцій Зволен

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Зволен . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Зволен - Нижні Ворота , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Зволен

В Зволен знаходиться 16 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це автовокзал Зволенскій в місті Зволен , яка знаходиться за адресою вулиця Балкан; будинок 53 . У день вона обслуговує 196 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 9 інших населених пунктів в 1 країнах.

Перевізники Зволен

Автобусними перевезеннями з Зволен займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Підприємець Яців В.В. , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Neoplan (Free) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Зволен

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 1100 грн, а найдорожчий 1273. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Зволен

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Зволен і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Зволен
Кількість автостанцій в країні16
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста9
Найдешевший квиток1100
Найдорожчий квиток1273
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни1
Найпопулярніший перевізникПідприємець Яців В.В.
Найпопулярніша автостанція в країніавтовокзал Зволенскій

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Зволен