Квитки на автобус з м. Менхенгладбах

Список рейсів з м. Менхенгладбах


Розклад автовокзалів і автостанцій Менхенгладбах

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Менхенгладбах . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Менхенгладбах - Лодзь , по цьому маршруту відправляється 171 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Менхенгладбах

В Менхенгладбах знаходиться 26 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Monchengladbach в місті Менхенгладбах , яка знаходиться за адресою Monchengladbach . У день вона обслуговує 77 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 26 інших населених пунктів в 2 країнах.

Перевізники Менхенгладбах

Автобусними перевезеннями з Менхенгладбах займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Sindbad , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Мерседес 19/36 . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Менхенгладбах

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 2358 грн, а найдорожчий 3210. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Менхенгладбах

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Менхенгладбах і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Менхенгладбах
Кількість автостанцій в країні26
Частота рейсів на тиждень171
Можна поїхати в міста26
Найдешевший квиток2358
Найдорожчий квиток3210
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни2
Найпопулярніший перевізникSindbad
Найпопулярніша автостанція в країніMonchengladbach