Квитки на автобус Львів – Прага

Список рейсів на завтра по напрямку Львів – Прага


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Львів – Прага ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Львів, розклад автобусів з м. Прага.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Прага — Львів.

Автобусні рейси Львів – Прага

Автобуси Львів – Прага відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 274 рейсів. Дістатися з міста Львів в місто Прага автобусом можна за 12 ч 30 мин. Відстань між містами становить 823 км.

Вартість квитків на автобус Львів – Прага

В середньому ціна квитка становить 1710 грн. Найдешевший квиток коштує 1366 грн, а найдорожчий 2406 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Львів – Прага

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 9546 квитків Львів – Прага.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Львів і Прага займається 44 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Львів

В місті Львів знаходиться 28 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Стрийська; будинок 109 .

Автостанції Прага

В місті Прага знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Флоренц , що знаходится за адресою вулиця Крізікова; будинок 6 .

Зведена інформація по напрямку Львів – Прага
Середня ціна квитка1710 грн
Найдорожчий квиток2406 грн
Найдешевший квиток1366 грн
Найшвидший рейс12 ч 30 мин
Частота рейсів на день35
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день35
Перевізників на напрямку44
Місто Львів пов’язане з автостанціями2036