Дата останнього оновлення: 23.02.2024. Більш актуальний розклад автобусів Київ – Звенигородка ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Київ, розклад автобусів з м. Звенигородка.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Звенигородка — Київ.

Автобусні рейси Київ – Звенигородка

Автобуси Київ – Звенигородка відправляються Щоденно . Найбільше рейсів відбувається в понеділок. У тиждень виходить близько 110 рейсів. Дістатися з міста Київ в місто Звенигородка автобусом можна за 2 г. 57 м. Відстань між містами становить 187 км.

Вартість квитків на автобус Київ – Звенигородка

В середньому ціна квитка становить 256 грн. Найдешевший квиток коштує 220 грн, а найдорожчий 271 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Київ – Звенигородка

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 53 квитків Київ – Звенигородка.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Київ і Звенигородка займається 8 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Автостанції Звенигородка

В місті Звенигородка знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це зупинка Звенигородка , що знаходится за адресою вулиця Шевченко; будинок 1А .

Зведена інформація по напрямку Київ – Звенигородка
Середня ціна квитка36100
Найдорожчий квиток30717
Найдешевший квиток1492
Найшвидший рейс13
Частота рейсів на день6482
Піковий день
Продаваних квитків в день22
Перевізників на напрямкуПідприємець Данилко М.В.
Місто Київ пов’язане з автостанціямиАвтостанція Київ (Центральний залізничний вокзал)