Квитки на автобус Київ – Згурівка

Список рейсів на завтра по напрямку Київ – Згурівка


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Київ – Згурівка ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Київ, розклад автобусів з м. Згурівка.

Автобусні рейси Київ – Згурівка

Автобуси Київ – Згурівка відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 72 рейсів. Дістатися з міста Київ в місто Згурівка автобусом можна за 1 ч 45 мин. Відстань між містами становить 110 км.

Вартість квитків на автобус Київ – Згурівка

В середньому ціна квитка становить 135 грн. Найдешевший квиток коштує 128 грн, а найдорожчий 168 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Київ – Згурівка

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 52 квитків Київ – Згурівка.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Київ і Згурівка займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Автостанції Згурівка

В місті Згурівка знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це Згурівка , що знаходится за адресою Згурівка .

Автовокзали та автостанції у місті Київ

Зведена інформація по напрямку Київ – Згурівка
Середня ціна квитка135 грн
Найдорожчий квиток168 грн
Найдешевший квиток128 грн
Найшвидший рейс1 ч 45 мин
Частота рейсів на день14
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день14
Перевізників на напрямку2
Місто Київ пов’язане з автостанціями2439