Квитки на автобус Київ – Вінниця

Список рейсів на завтра по напрямку Київ – Вінниця


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Київ – Вінниця ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Київ, розклад автобусів з м. Вінниця.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Вінниця — Київ.

Автобусні рейси Київ – Вінниця

Автобуси Київ – Вінниця відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається у вівторок. У тиждень виходить близько 105 рейсів. Дістатися з міста Київ в місто Вінниця автобусом можна за 3 ч 40 мин. Відстань між містами становить 236 км.

Вартість квитків на автобус Київ – Вінниця

В середньому ціна квитка становить 537 грн. Найдешевший квиток коштує 400 грн, а найдорожчий 818 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Київ – Вінниця

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 736 квитків Київ – Вінниця.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Київ і Вінниця займається 15 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Автостанції Вінниця

В місті Вінниця знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 8 .

Автовокзали та автостанції у місті Київ

Зведена інформація по напрямку Київ – Вінниця
Середня ціна квитка537 грн
Найдорожчий квиток818 грн
Найдешевший квиток400 грн
Найшвидший рейс3 ч 40 мин
Частота рейсів на день18
Піковий деньу вівторок
Продаваних квитків в день18
Перевізників на напрямку15
Місто Київ пов’язане з автостанціями2439