Дата останнього оновлення: 23.02.2024. Більш актуальний розклад автобусів Київ – Шпола ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Київ, розклад автобусів з м. Шпола.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Шпола — Київ.

Автобусні рейси Київ – Шпола

Автобуси Київ – Шпола відправляються Щоденно . Найбільше рейсів відбувається в понеділок. У тиждень виходить близько 3 рейсів. Дістатися з міста Київ в місто Шпола автобусом можна за 5 г. 0 м. Відстань між містами становить 208 км.

Вартість квитків на автобус Київ – Шпола

В середньому ціна квитка становить 268 грн. Найдешевший квиток коштує 268 грн, а найдорожчий 268 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Київ – Шпола

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 13 квитків Київ – Шпола.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Київ і Шпола займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Автостанції Шпола

В місті Шпола знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Шпола , що знаходится за адресою Шпола .

Зведена інформація по напрямку Київ – Шпола
Середня ціна квитка36100
Найдорожчий квиток30717
Найдешевший квиток1492
Найшвидший рейс13
Частота рейсів на день6482
Піковий день
Продаваних квитків в день22
Перевізників на напрямкуПідприємець Данилко М.В.
Місто Київ пов’язане з автостанціямиАвтостанція Київ (Центральний залізничний вокзал)