Квитки на автобус Київ – Хмельницький

Список рейсів на завтра по напрямку Київ – Хмельницький


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Київ – Хмельницький ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Київ, розклад автобусів з м. Хмельницький.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Хмельницький — Київ.

Автобусні рейси Київ – Хмельницький

Автобуси Київ – Хмельницький відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається у вівторок. У тиждень виходить близько 88 рейсів. Дістатися з міста Київ в місто Хмельницький автобусом можна за 5 ч 30 мин. Відстань між містами становить 327 км.

Вартість квитків на автобус Київ – Хмельницький

В середньому ціна квитка становить 649 грн. Найдешевший квиток коштує 440 грн, а найдорожчий 1050 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Київ – Хмельницький

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 918 квитків Київ – Хмельницький.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Київ і Хмельницький займається 11 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Автостанції Хмельницький

В місті Хмельницький знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою Вінницьке шосе; будинок 23 .

Автовокзали та автостанції у місті Київ

Зведена інформація по напрямку Київ – Хмельницький
Середня ціна квитка649 грн
Найдорожчий квиток1050 грн
Найдешевший квиток440 грн
Найшвидший рейс5 ч 30 мин
Частота рейсів на день9
Піковий деньу вівторок
Продаваних квитків в день9
Перевізників на напрямку11
Місто Київ пов’язане з автостанціями2439