Квитки на автобус Київ – Гдиня

Список рейсів на завтра по напрямку Київ – Гдиня


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Київ – Гдиня ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Київ, розклад автобусів з м. Гдиня.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Гдиня — Київ.

Автобусні рейси Київ – Гдиня

Автобуси Київ – Гдиня відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 159 рейсів. Дістатися з міста Київ в місто Гдиня автобусом можна за 20 ч 20 мин. Відстань між містами становить 1112 км.

Вартість квитків на автобус Київ – Гдиня

В середньому ціна квитка становить 2414 грн. Найдешевший квиток коштує 1881 грн, а найдорожчий 3243 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Київ – Гдиня

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 276 квитків Київ – Гдиня.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Київ і Гдиня займається 20 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Автостанції Гдиня

В місті Гдиня знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Гдиня , що знаходится за адресою площа Конституції .

Автовокзали та автостанції у місті Київ

Зведена інформація по напрямку Київ – Гдиня
Середня ціна квитка2414 грн
Найдорожчий квиток3243 грн
Найдешевший квиток1881 грн
Найшвидший рейс20 ч 20 мин
Частота рейсів на день9
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день9
Перевізників на напрямку20
Місто Київ пов’язане з автостанціями2439