Квитки на автобус Київ – Гданськ

Список рейсів на завтра по напрямку Київ – Гданськ


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Київ – Гданськ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Київ, розклад автобусів з м. Гданськ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Гданськ — Київ.

Автобусні рейси Київ – Гданськ

Автобуси Київ – Гданськ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 173 рейсів. Дістатися з міста Київ в місто Гданськ автобусом можна за 19 ч 55 мин. Відстань між містами становить 1095 км.

Вартість квитків на автобус Київ – Гданськ

В середньому ціна квитка становить 2208 грн. Найдешевший квиток коштує 1782 грн, а найдорожчий 2934 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Київ – Гданськ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 851 квитків Київ – Гданськ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Київ і Гданськ займається 25 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Автостанції Гданськ

В місті Гданськ знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Гданськ , що знаходится за адресою вулиця 3 травня; будинок 12 .

Автовокзали та автостанції у місті Київ

Зведена інформація по напрямку Київ – Гданськ
Середня ціна квитка2208 грн
Найдорожчий квиток2934 грн
Найдешевший квиток1782 грн
Найшвидший рейс19 ч 55 мин
Частота рейсів на день11
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день11
Перевізників на напрямку25
Місто Київ пов’язане з автостанціями2439