Квитки на автобус Київ – Дубровиця

Список рейсів на завтра по напрямку Київ – Дубровиця


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Київ – Дубровиця ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Київ, розклад автобусів з м. Дубровиця.

Автобусні рейси Київ – Дубровиця

Автобуси Київ – Дубровиця відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 21 рейсів. Дістатися з міста Київ в місто Дубровиця автобусом можна за 6 ч 15 мин. Відстань між містами становить 363 км.

Вартість квитків на автобус Київ – Дубровиця

В середньому ціна квитка становить 326 грн. Найдешевший квиток коштує 312 грн, а найдорожчий 355 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Київ – Дубровиця

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 29 квитків Київ – Дубровиця.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Київ і Дубровиця займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Автостанції Дубровиця

В місті Дубровиця знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Дубровиця , що знаходится за адресою вулиця Воробинська; будинок 175 .

Автовокзали та автостанції у місті Київ

Зведена інформація по напрямку Київ – Дубровиця
Середня ціна квитка326 грн
Найдорожчий квиток355 грн
Найдешевший квиток312 грн
Найшвидший рейс6 ч 15 мин
Частота рейсів на день9
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день9
Перевізників на напрямку2
Місто Київ пов’язане з автостанціями2439